MOBİLYA SEKTÖRÜ

MOBİLYA SEKTÖRÜ "Weltew Home Dünyaya Açılmaya Devam Ediyor."

Bu haber 12153 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Türk mobilyasını dünyanın dört bir yanında gururla temsil eden İnegöl’ün mobilyadaki ihracat rekortmeni Weltew Home, yurt içi ve yurt dışındaki yeni mağaza açılışlarına yenilerini eklemeye devam ediyor. 

Kuruluşunun üzerinden çeyrek asrı geride bırakırken istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Weltew Home, Almanya’nın Berlin şehrinde açtığı yeni mağazası ile birlikte son bir ay içinde Ukrayna’nın Çernivtsi şehrinde ilk mağazası açarken, Kazakistan Almatı’nın en büyük mobilya alışveriş merkezlerinden biri olan Armada AVM ile Uralsk şehrindeki yeni showroom’unu da hizmete açtı. Ay sonuna kadar Kazakistan’da iki yeni showroom daha açacak olan marka, Avrupa’daki yeni mağazaları arasına bu ay İsviçre’yi de ekliyor. 

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Weltew Home Yönetim Kurulu Üyesi Bahri Balcı, “Weltew Home yurt dışındaki büyüme ivmesini yükseltmeye devam ediyor. Geçtiğimiz ay St. Petersburg’da açtığımız yeni mağazamızla Rusya’da 26’ncı showroom’a ulaştık. Orta Asya coğrafyasını çok seviyoruz. Bu bağlamda kardeş ülkemiz Kazakistan’da olmak da ayrı bir gurur bizim için… Bu ay sonuna kadar Kazakistan’da 5 yeni mağazamızı daha hizmete sokmuş olacağız. Toplamda ise Kazakistan’da 10 bayi sayısına ulaştık” dedi. 

“Yatırımlarımız bizi güçlü kılıyor. 70 bin metre karelik yeni fabrika yatımı yolda”

Bahri Balcı: “İnegöl’ün ihracat rekortmeni olan markamızla Türk mobilyası dünyanın her noktasına taşıma gayretimizle aralıksız olarak çalışmaya devam ediyoruz. Bu nedenle 2022’nin ilk çeyreğinde Bursa İnegöl’de yer alan 90 bin metre karelik fabrikamıza katacağımız 70 bin metre kareli kapalı tesisin temel çalışmalarına da başlamış bulunmaktayız. Markamıza doğru yatırım hamleleri yapıyoruz ve çok şükür bu yatırımların sonuçlarını da hem yurt içinde hem de yurt dışında görüyoruz” diye ifade etti. 

Balcı son olarak; “Biz katma değeri yüksek olan bir ürünü yurt dışına ihraç ederek bölgemize de değer katıyoruz. Bugün hem kaliteli ve hem de gözde trendlerle üretilen mobilya ürünlerimizi dünyanın birçok ülkesinde kullanıcılarımızla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu hafta Mersin Tarsus’ta açtığımız yeni bayimiz ile yurt içinde toplam 110. mağaza sayısına ulaştık. Yurt dışında ise 70’inci mağazamızla birlikte yılsonuna kadar büyük metrekareli yeni mağazaları da dünyanın farklı şehirlerinde kullanıcılarımızla buluşturmaya devam edeceğiz” diyerek sözlerini noktaladı. 

ETİKETLER :
Bizim Mutfak Kocaman Balık Usta Dönerci Altınkılıç Kefir Şekerbank

ÖNERİLEN HABERLER

Şekerbank Mikro Yazılım
MERCEDES BENZ ŞEKERBANK GÜRBAĞ-EFE KUVEYT TÜRK BARSAN LOJİSTİK-1
PRİME NEXT FİNROTA Lila Grup Tekfen Tarım Rockwell Automation